Aktualności dla Studentów

Wszystkich Pracowników i Studentów Wydziału Studiów nad Rodziną serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego na naszym Wydziale, która rozpocznie się o godz. 11.30 w dniu 17.10.2017 r. na terenie Kampusu UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie, bud. 23, sala 201.

Wykład inauguracyjny wygłosi JM Prorektor ds. studenckich i kształcenia UKSW Pani Prof. UKSW dr hab. Anna Fidelus.

Biuro Karier UKSW zaprasza na spotkanie z grecką agencją rekrutacyjną „Job Trust”

Przedmiotem spotkania będzie przedstawienie możliwości odbywania staży, praktyk oraz zatrudnienia w okresie wakacyjnym na wyspach greckich.
Spotkanie odbędzie się w dniu 16 października 2017r. o godz. 14:30 w sali 316 Auditorium Maximum.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia prosimy kierować na adres biurokarier@uksw.edu.pl w temacie wpisując GRECJA.
Spotkanie odbędzie się z języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Jubileuszową „Karan Family Balance – Praca z rodziną uzależnionego dziecka - GDZIE JESTEŚMY – DOKĄD IDZIEMY?” współorganizowaną przez Wydział Studiów nad Rodziną UKSW, która odbędzie się w dniu 14.10.2017 r. w Auli Jana Pawła II, ul. Dewajtis 5 w Warszawie.
PROGRAM

Instytut Nauk Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach oraz Katedra Pedagogiki Rodziny - Wydział Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Skierniewicach, Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach, Powiatową Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Skierniewicach, zapraszają do udziału w I Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej "Wielowymiarowość kształcenia ustawicznego" w dniach 08-09.12.2017 r. w Skierniewicach. Szczegóły: POBIERZ.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: POBIERZ.

Wydział Studiów nad Rodziną serdecznie zaprasza do uczestnictwa w cyklu ogólnouczelnianych wykładów monograficznych pt. Clash between Family and Careerdotyczących równowagi między życiem zawodowym
i rodzinnym, prowadzone przez
prof. Waltera Schmidta. Informacje o terminach spotkań umieszczone są na plakatach poniżej.

Zajęcia będą odbywać się w s. 402, w bud. 23 przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie.

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych tematyką
do zapisów za zajęcia przez system USOS.

Ukazała się angielska edycja książki: "Rush hour of life", której autorem jest  Dr. Dr. Walter Schmidt - Profesor wizytujący Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW. [więcej informacji]

Pragnę poinformować, iż uruchomiona została druga rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy do uczelni partnerskich w celu realizacji części toku studiów w roku akademickim 2017-2018 w ramach Programu ERASMUS+. Rekrutacja będzie trwała do 10 października 2017 r. Zgłoszenia do programu odbywają się on-line w systemie USOSweb. Zachęcamy studentów do korzystania z możliwości i szans, jakie daje Program ERASMUS+.
ks. Cezary Naumowicz
koordynator WSR

Od 21.09.2017 r. od godziny 10.00 rozpocznie się rejestracja na fakultety dla studentów 2 roku studiów stacjonarnych I stopnia. Rejestrujemy się przynajmniej na dwa spośród trzech podanych wykładów do wyboru.

Studenci I roku stacjonarnych studiów II stopnia rejestrują się przynajmniej na dwa spośród trzech podanych wykładów do wyboru w języku polskim oraz dodatkowo na jeden wykład w języku obcym.
Rejestracja będzie trwała do 28.09.2017.

Bioetyczne Koło Studentów WSR UKSW w Warszawie:

Zaprasza chętnych studentów z Wydziału Studiów nad Rodziną na wyjazd studyjny do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Wyjazd  byłby 19 października (czwartek) o godz. 7.00 z kampusu na ul. Wójcickiego, budynek nr 19. – powrót na 19.00. Przejazd samochodem osobowym.

Zapraszamy na Dzień organizacyjny dla osób rozpoczynających studia stacjonarne I i II stopnia na kierunku nauki o rodzinie w piątek, 29 września 2017 r. godzina 10.30 na Wydziale Studiów nad Rodziną w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23 sala 201 [program w załączeniu]