Projekt COACH RODZINNY

Projekt „Coach rodzinny: innowacyjne podejście do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”
Nr POKL.07.02.01-14-003/13

Rusza projekt „Coach rodzinny: innowacyjne podejście do osób zagrożonym wykluczeniem społecznym”. Liderem projektu jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. UKSW jako publiczna szkoła wyższa ma bardzo wysoki potencjał merytoryczny. Od lat zaangażowana jest w problematykę wspierania integracji społeczno-zawodowej. Z uwagi na charakterystykę projektu jest on realizowany na Wydziale Studiów Nad Rodziną przy wsparciu ze strony pracowników Wydziału Nauk Pedagogicznych.

Partnerami w projekcie „Coach rodzinny: innowacyjne podejście do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” są: Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN, Akademia Szybkiej Nauki (AKN) oraz Katolicki Uniwersytet Eichstaett-Ingolstadt (Niemcy, Bawaria).