Aktualności dla Studentów

Rejestracja na fakultety w semestrze letnim 2016/2017 - studia stacjonarne

Uwaga studenci studiów stacjonarnych od 14 lutego 2017 r. od godziny 10.00 rozpocznie się rejestracja na przedmioty fakultatywne dla wszystkich roczników zgodnie z programem studiów.
Prosimy o dopilnowanie prawidłowego zarejestrowania się na odpowiednie fakultety. W razie problemów technicznych z rejestracją prosimy kontaktować się Centrum Systemów Informatycznych, a w przypadku innych pytań lub wątpliwości z Dziekanatem.

Dyżur Pani Prof. Małgorzaty Przybysz-Zaremby

Informacja dla wszystkich osób, które nie uzyskały jeszcze zaliczenia z przedmiotów prowadzonych przez Panią Profesor dnia 9 lutego 2017 (czwartek) o godz. 11.00 w bud. 19, sala 1930 Pani Profesor będzie miała dyżur.

Rozpoczęła się rekrutacja do Programu ERASMUS+

Pragnę poinformować, iż 12 stycznia rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy na studia zagraniczne w roku akademickim 2017/2018 w ramach Programu ERASMUS+. Będzie trwała do 26 lutego 2017 r. Zgłoszenia do programu odbywają się on-line w systemie USOSweb. Natomiast rekrutacja na wyjazd na praktyki zagraniczne odbywa się w systemie ciągłym. Szczegółowe zasady rekrutacji, jak również instrukcja rejestracji w systemie USOSweb, znajdują się na stronie naszego wydziału http://www.wsr.uksw.edu.pl/node/511.
Zachęcamy studentów do korzystania z możliwości i szans, jakie daje Program ERASMUS+.
ks. Cezary Naumowicz - koordynator WSR Więcej

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW zaprasza na bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym!

wypełnij formularz zgłoszeniowy http://szkolenia.uksw.edu.pl/node/15

Nasze konsultacje to sposób, by skuteczniej zadbać o swoją pozycję na rynku pracy. Więcej

Copyright © 2017 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach